Porcelana łazienkowa

GA - BI

Firma GA-BI powstała w 1991 roku. W ciągu 20 lat funkcjonowania firmy, jej asortyment został kilkukrotnie powiększony, by spełnić wymagania najbardziej wymagającego klienta.

Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam stworzenie solidnej marki, do której klienci mają zaufanie. Jednak nie spoczywamy na laurach i nadal poszerzamy gamę oferowanych produktów i usług oraz szkolimy kadrę pracowniczą.

Misją naszej firmy jest zapewnienie satysfakcji klientom z dokonanych zakupów. Stawiamy przede wszystkim na solidność i jakość oferowanych produktów oraz usług. Naszą misję realizujemy poprzez dobór najlepszych producentów oraz fachowe doradztwo.

Poza sprzedażą akcesoriów łazienkowych i wyposażenia wnętrz, firma GA-BI oferuje profesjonalne usługi mieszania farb i lakierów, jak również usługi samochodowe, w tym  - warsztat i myjnia samochodowa.

Realizujemy indywidualne zamówienia od 7 do 21 dni oraz darmowy transport zakupionych produktów na terenie i w okolicach Kościerzyny, a w dalsze rejony za symboliczną opłatą.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów i usług.